Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Сергій Зоря

Керівник компанії RightBusiness:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я є керівником компанії RightBusiness – це творча команда, яка об'єднує цифрових маркетологів, графічних дизайнерів, фотографів, SMM і SEO спеціалістів, Front-end і Back-end розробників. Ми надаємо повний цикл web послуг.

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Однин з найважливіших проектів в житті – це перший проект. Таким для мене став проект DigitalMirrow. Це були віртуальні примірочні, і на той момент це був продукт, в який ніхто не вірив. Так як сам продукт був зарєстрований на території США, першим його клієнтом була одна з найбільших мереж магазинів одягу, яка в подальшому і викупила в нас повний пакет прав на продукт. Від себе хочу сказати, що не кожен проект "стріляє", але, якщо наполегливо працювати, то все можливо.

Яку спеціальність вивчали в IT Step? В якому році закінчили Академію?

Закінчив академію в 2008 році за спеціальністю "Розробка програмного забезпечення". Окрім того, раніше навчався в Малій Академії. Величезну подяку хочу висловити Кобельчаку Олександру, який був моїм викладачем і людиною з великої букви. Він відіграв дуже важливу роль, він зупинив мене, коли я здався, і сказав: "Сергію, ти будеш програмістом, в тебе все вийде."

Яку роль у вашому житті відіграла Академія?

Академія відіграла дуже важливу роль в формуванні мого світогляду, професійних навичок, розвитку як ІТ-спеціаліста. Одним з найважливіших пунктів, яких навчила мене Академія – це розуміння повної картини розробки проекту. Кожен студент може створити щось нове, презентувати продукт і отримати зворотній звязок. Зараз я можу бачити картинку зі всіх сторін: як колишній завідуючий кафедри програмування дніпровського філіалу, як людина, яка працювала програмістом, і як діючий роботодавець. Це бачення говорить про те, що Академія рухається в правильному напрямку, правильно організовано навчання, грамотно відбувається підбір персоналу і навчання.

Що ви можете порадити студентам, які  зараз навчаються в Академії?

"Подужає дорогу той, хто йде". Необхідно зробити перший крок, нічого не боятись. В Академії всі викладачі хочуть бачити успішних студентів, дати їм максимально багато знань, вмінь і навичок. Ніхто не осудить, якщо ви щось не зрозумієте, щось не вийде або виникне багато питань. Я думаю, що кожна людина в будь-який момент може змінити свою професію і вік не буде обмеженням. За 7 років, які я був викладачем, я помітив, що шлях становлення програміста доволі складний і у багатьох студентів виникають думки: "це не моє", "це не для мене", "у мене нічого не вийде", а потім, через якийсь час, кажуть: "Дякую, що мотивував мене. Круто, що я обрав цю професію". Я щиро бажаю всім займатись тим, що вам  подобається, робити проекти, які будуть успішними, не падати духом, якщо щось не виходить і рухатись далі.

Не пропусти!

День відкритих дверей в Малій Комп’ютерній Академії: Презентація роботів 25 Листопада о 13:30

Детальніше

Зимній ІТ-табір

Зимній ІТ табір зі знижкою 10% до кінця листопада!

Детальніше

Знижка!

Знижка 10% на всі наші навчальні програми для військових та їх дітей

Детальніше

РПО

Нова програма навчання розробці ПЗ! Трендові дисципліни!

Детальніше

СиК

Ми скоротили час навчання до 1,5 років! Та удосконалили програму!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Privacy policy