Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Історії наших випускників

Сергій Зоря

Випуск: 2008, м. Дніпро

Спеціальність:

Розробка програмного забезпечення

RightBusiness, керівник компанії

Одним з найважливіших пунктів, якому мене навчила Академія - це розуміння повної картини розробки проекту. Кожен студент може створити щось нове, презентувати продукт і отримати зворотній звязок.

Сергій Улонецький

Випуск: 2003, м. Одеса

Спеціальність:

Розробка програмного забезпечення

Application Engineer в ORACLE

Я був в захваті від програми навчання, від того як були побудовані заняття і від викладачів. Академія зіграла величезну роль в моїй освіті, і я радий, що навчався тут.

Олексій Цвєтнов

Випуск: 2005, м. Київ

Спеціальність:

Мережі та кібербезпека

Системний інженер в IBM, м. Мюнхен

Навчання в Академії IT Step відіграло ключову роль в моєму житті, оскільки там я зміг доповнити свою вищу освіту (інженер телекомунікацій, диплом спеціаліста) знаннями, яких мені бракувало - комп'ютерні мережі і адміністрування OS Linux, саме це і визначило мою подальшу професійну діяльність.

Замовити зворотній дзвінок
Зимовий табір!
Зимовий IT табір для дітей! Тисни, щоб дізнатись подробиці!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація