Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Безпека в Інтернеті!

29 Січня

18:30

Безкоштовно

вул. Лягіна, 4

9-65

Ми усі звикли, що Інтернет — це простір для навчання, спілкування та розваг. Але реальність щодня показує нам зворотну сторону всесвітньої Мережі. Це безліч небезпечних вірусних програм, шкідливого контенту та шахраїв.

Якщо ви хочете захистити себе та своїх дітей від небезпек, які підстерігають користувачів на кожному кроці, цей майстер-клас для вас. Ми розглянемо наступні питання:

▪️Як протидіяти образам та кібербулінгу;
▪️Як не стати жертвою шахраїв та кібер-злочинців;
▪️Як захиститися від вірусів та троянського програмного забезпечення;
▪️Як знайомитися в Мережі без ризиків;
▪️Як уникнути шкідливого впливу політичних та релігійних організацій.

Ми надамо практичні рекомендації та поділимося корисними посиланнями. Ніякої води, тільки діючі лайфхаки для дітей та дорослих.

 

Замовити зворотній дзвінок
Чекаємо на Вас!
Дитина полюбляє грати в комп'ютерні ігри? А що коли вона сама почне їх створювати? Запрошуємо вас та вашу дитину на День відкритих дверей!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація